kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Wiosenna reaktywacja w ogrodzie
2014/2/20 0:00:00

Dni stają się dłuższe, co wiąże się również z większą ilością światła – przyroda budzi się dzięki temu powoli z zimowego snu. Dają o sobie znać rośliny w naszych ogrodach, które po męczącej dla nich zimie wymagają od nas większej troski. Jak szybko i skutecznie przywrócić zieleńcowi dobrą kondycję?

fot. GARWidząc spustoszenia jakie śnieg zostawił na naszych posesjach, trzeba przede wszystkim ustalić dobry plan działania. Niestety nie zrealizujemy go w jedno popołudnie, ale słońce i ciepło są najlepszymi motywatorami do pracy na świeżym powietrzu. Na początku należy uzupełnić ewentualne braki w środkach czystości i podstawowym sprzęcie. Jeżeli planujemy powiększenie zbioru o kolejne rośliny, również teraz warto zaplanować odpowiednie zakupy.

Ogrodnicy i rośliny po zimowym lenistwie

Widok brudnych okien, tarasów i mebli ogrodowych nie napawa optymizmem. Do czyszczenia i mycia zimowego bałaganu można wykorzystać np. Original GARDENA Cleansystem, który polega na inteligentnym łączeniu przepływowych trzonków z dozownikami na środki czyszczące z wężem ogrodowym. Pozwala na szybszą, oszczędniejszą i przede wszystkim efektywniejszą pracę, bez konieczności wymieniania brudnej wody.

Strony: [1] [2] [3] [4] następna »

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: ogród, porządki, rośliny, wiosna


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»