kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Rodzaje ogrodów. W jakim stylu urządzić zieleniec?
2015/4/22 22:40:00

Ogród jest bez wątpienia wizytówką naszego domu i zwykle idealnym miejscem do wypoczynku. Jeśli chcemy stworzyć wymarzony zieleniec, możemy wybrać spośród kilku typów ogrodów, które będą odzwierciedlać gusta, potrzeby oraz oczekiwania ogrodników. Jak urządzić ogród idealny, podpowiada marka GARDENA.

Ogród nowoczesny

Ogród nowoczesny charakteryzuje się minimalizmem i prostą kompozycją. Jest oszczędny w zdobieniach i kolorach. Roślinność jest jednorodna gatunkowo, dobierana w taki sposób, aby tworzyła prostą, uporządkowaną formę. Popularnym materiałem obok drewna i kamienia jest beton. Ogród ten służy przede wszystkim wypoczynkowi, rośliny są nie wymagające, a meble klasyczne i komfortowe. Zaprojektowany jest tak, aby był jak najbardziej samowystarczalny, dlatego miłośnicy innowacyjności bardzo często korzystają z automatycznego systemu nawadniania. Ogród ten doskonale podkreśli charakter i styl nowoczesnego domu czy innych budowli znajdujących się w pobliżu. Automatyczne systemy nawadniania są obecnie podstawowym elementem ogrodu już na etapie projektowania. Warto zainwestować z system, który zadba o nasz ogród również pod naszą nieobecność – radzi Jarosław Soboń, ekspert marki GARDENA.

Strony: [1] [2] następna »

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: ogród, owoce, system nawadniania


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »