kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Donice ogrodowe - ozdoba zielonej przestrzeni
2014/9/2 10:58:17

Donice są obecne w wielu ogrodach. Odpowiednio wkomponowane w przestrzeń ogrodu, są piękną ozdobą zielonych terenów. Ogrodowe donice o różnorodnych kształtach i formach, gładkie lub z wyraźnie wyróżnionym rysunkiem można ustawiać samodzielnie lub tworzyć ciekawe zestawienia z umieszczonym w nich roślinami.


Będą na pewno piękną ozdobą każdej zielonej przestrzeni, a często również naturalnym drogowskazem wyznaczającym drogę do okalającego dom ogrodu. Ustawione na progu lub schodach roztoczą ciepły, przyjazny nastrój zachęcając gości do wejścia.

Znajdziemy w nich między innymi lawendę, goździka ogrodowego, jukę, nagietka, nasturcję, róże, hibiskus, rajskie jabłonie, grusze kolumnowe, ale również rośliny, które najczęściej występują w naszych domach, czyli na przykład: azalie, fuksje, oleandry i paprocie, a także rozmaite aromatyczne zioła. W dużych donicach doskonale zaprezentują się karłowe rośliny iglaste i liściaste, które ustawione obok rosnących w ogrodzie kwiatów stworzą piękną, naturalną kompozycję dekorującą naszą przydomową przestrzeń. Ta pachnąca i wielobarwna zieleń ukryta w gustownych naczyniach pozwala na nieograniczone możliwości aranżacji.

fot. Donice Galicja


Strony: [1] [2] następna »

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: donice, ogród, trawnik


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»